nr 456 1322
Väggur
Ek, höjd: 73 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop: |
100 kr |
Såld: |
300 kr |
måndag 12 mars 2007 kl 16:39:35
Tid |
Kund |
Bud |
200 kr
200 kr
250 kr